zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament 3+1+2 NE Bulevardin ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: Zone 193 m²

Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne zonen e Ministrise se Jashtme ne nje godine te sapo perfunduar. Siperfaqja e apartamentit eshte 193.6 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi nje dhome ndenje, dy...
Ref. Metropol 9
232 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shitet Apartament 1+1 Prane Bulevardit...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 143000 € Zone 79 m²

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Ministrise se Jashtme ne nje godine te sapo perfunduar. Siperfaqja e apartamentit eshte 79.4 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi nje dhome ndenje, nje tualet dh...
Ref. Metropol 8
157 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Bulevardin ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 210600 € Zone 117 m²

Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne zonen e Ministrise se Jashtme ne nje godine te sapo perfunduar. Siperfaqja e apartamentit eshte 117 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi nje dhome ndenje, dy t...
Ref. Metropol 7
141 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shitet Ambient Per Zyra Ne Bulevardin ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 782000 € Zone 340 m²

Shitet ambient per zyra ne bulevardin Zhan D'Ark, Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare teknik te nje godine te sapo perfunduar ne Tirane. Planimetria fillestare eshte konceptuar si Apartamente...
Ref. Metropol 6
88 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230