SHITET VILE NE REZIDENCEN "VALA MAR"...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: Zone 221 m²

Shitet Vile me siperfaqe ndertimi 221m2 dhe 477.79 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar". Vila eshte e perbere nga dy kate dhe disponon 5 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 3 tualete. Dipono...
Ref. ADORE 224
114 Vizita