Ju jeni vizitori 4691691

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente 1+1, 2+1 ne zonen e golemit me cmim te arsyeshem . - Golem
 • 100_9438
  • 100_9438%1/15
  • 100_9440%2/15
  • 100_9439%3/15
  • 100_9434%4/15
  • 100_9436%5/15
  • 100_9437%6/15
  • gosoniere 4%7/15
  • gosoniere%8/15
  • gasoniere%9/15
  • gasoniere 1%10/15
  • gasoniere 5%11/15
  • ap 2%12/15
  • 100_9444%13/15
  • 100_9443%14/15
  • gosoniere 3%15/15
  1/15
  100_9438
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 30 450 €
  • Reference: NEW 163
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • status: i/e perdorur
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Shiten apartamente ne golem me cmim te arsyeshem.
  Apartamentet jane te strukturuar ne gasoniere, nje dhome gjumi ,kuzhine , tualet dhe nje ballkon, si dhe ne dy dhoma gjumi, kuzhine , nje tualet dhe nje ballkon.
  Apartamentet ndodhen ne kat te ndryshem te pallatit si: kat te dyte , trete, kater dhe peste.
  Per me teper informacion ju ftojme ti vizitojme se bashku keto apartamente.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • boljer uji
   • wi-fi
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
   • Zone interneti 37.50 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Sherbimi I pastrimit javor
   • elektricitet
   • gaz
   • Telefone
   • uje
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Marjola Toska
  Telefone: +355369807680 / +355699807680
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Zone zhvilluese


  si te na kontaktoni


  Politikat e privatesise