Ju jeni vizitori 4594804

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » papafingo prej 120 m2 ne shitje. - Sarandë
 • DSCN0097.JPG
  • DSCN0097.JPG%1/19
  • DSCN0098.JPG%2/19
  • DSCN0099.JPG%3/19
  • DSCN0100.JPG%4/19
  • DSCN0103.JPG%5/19
  • DSCN0101.JPG%6/19
  • DSCN0102.JPG%7/19
  • DSCN0110.JPG%8/19
  • DSCN0108.JPG%9/19
  • DSCN0109.JPG%10/19
  • DSCN0112.JPG%11/19
  • DSCN0111.JPG%12/19
  • DSCN0113.JPG%13/19
  • DSCN0114.JPG%14/19
  • DSCN0096.JPG%15/19
  • DSCN0095.JPG%16/19
  • DSCN0105.JPG%17/19
  • DSCN0106.JPG%18/19
  • DSCN0115.JPG%19/19
  1/19
  DSCN0097.JPG
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 129 000 €
  • Reference: PORTO 302
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4.
  • status: e re
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Shitet Papafingo me siperfaqe totale 120 m2 me pamje full nga deti.Papafingo eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojshem.eshte e perbere nga salloni,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe verande mjaft te madhe .Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati teri me punime cilesore dhe ne nje zone ku jane te gjitha plazhet dhe baret kryesore te qytetit
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 39.00 m²
   • Zone interneti 81.00 m²
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese