Ju jeni vizitori 4594893

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 me hipteke. - Sarandë
 • DSCN0081
  • DSCN0081%1/9
  • 13%2/9
  • P7313143%3/9
  • P7313144%4/9
  • DSCN0080%5/9
  • DSCN0082%6/9
  • DSCN0083%7/9
  • DSCN0084%8/9
  • DSCN0085%9/9
  1/9
  DSCN0081
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 33 000 €
  • Reference: PORTO 312
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e 5-te.
  • status: e re
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 75 m2 ne rrugen e 5-te.Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,1 dhoma gjumi,tualet dhe 2 ballkone te ndare nga njeri tjetri.Nje ballkon me pamje nga prapa pallatit dhe tjetri me pamje anesore nga deti.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • nr. I kateve 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone toke 25.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese