Description

Jepet apartament 1+1 me qira ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet perballe "Vizion Plus" shume prane rruges kryesore ne nje godine te re tete kateshe ne katin e trete. Perbehet nga dhoma e ndenjes , gatimi , nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet me qira i mobiluar. Per info te metejshme apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni .


Information
Surface:

m2

Bedrooms:

1 Bedrooms

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

3 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

22 Website Views

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019