Description

Jepet me Qira Ambjent Komercial me siperfaqe 112m2 ne Qender. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, zone e cila ka levizshmeri te larte dhe akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore. Ndodhet ne katin e pare (zero). Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace, 1 dhome te vecuar per zyre personale dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne : 0672044487


Information
Surface:

112 m2

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Type:

Office Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

17 Website Views

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Bulevardi Zogu i Pare

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019