Description

Apartamenti lokalizohet prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, ne nje zone urbane dhe te populluar. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti me nje siperfaqe prej 115.79m2 ka nje planimetri te rregullt, me hapesira te bollshme, organizuar ne dhomen e ndjenjes bashke me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi , tre ballkone dhe nje tualet me ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni! TEL: 0696931631


Information
Surface:

116 m2

Bedrooms:

3 Bedrooms

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Type:

Apartment Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

19 Website Views

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019