Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri me ashensor. Organizohet në një korridor të bollshëm ,ambientin e ndenjes dhe gatimit një dhomë gjumi,një tualet dhe një ballkon. Orientohet nga perendimi. Me hipoteke ! Rezervo viziten tende tani !


Information
Surface:

67 m2

Bedrooms:

1 Bedrooms

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

5 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56 Website Views

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Sadik Petrrela

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019