Description

Ambienti ne katin 0 buze rruges ndodhet ne nje nder pallatet me cilesore. Ka fasade xhami dhe eshte openspace. Ndarja me mure gipsi mund te rregullohet sipas deshires. Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyra apo show room. Jepet me qira 3000€ perfshire dhe taksat. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni Xhejms Kallciu me numrin 069 996 9999


Information
Surface:

200 m2

Baths:

2 Baths

Type:

Commercial Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

38 Website Views

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019