Description

Jepet apartament me qira 2+1+2 ne rr: e Kavajes, perballe " Kompleksit Delijorgji". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 11 katesh te mire administruar. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Lindje, orientim i cili mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Organizohet nga : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Mobilimi i apartamentit eshte i ri dhe teper komod. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat e momentit. Mos vononi, por kontaktoni Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Information
Surface:

94 m2

Bedrooms:

2 Bedrooms

Baths:

2 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

5 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

28 Website Views

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Kavajes, perballe "Kompleksit Delijorgji"

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019