Description

Dyqan per shitje ne Qender te Elbasanit. Ambienti eshte i rikonstruktuar se fundmi dhe i investuar totalisht. Ndodhet ne zonen me te mire te qytetit Elbasanit, ne nje rruge vetem me dyqane, komerciale, banka, hotele, kafe etj etj. Ka nje siperfaqe 42m2 dhe nje lartesi 4 metra. Per me shume info. na kontaktoni!


Information
Surface:

42 m2

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Type:

Shop Type

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

18 Website Views

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019