Description

Jepet me qira super apartament me pamje nga liqeni i Farkes. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te reja dhe me cilesore te ndertuara se fundmi. Zona ofron nje pamje qetesuese nga liqeni i Farkes si dhe nga Vargmali i Dajtit, po ashtu ofron qetesi dhe ajer te paster larg smokut dhe zhurmave te kryeqytetit. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenieje hajsire te vecante gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi si dhe nje verande te madhe me pamie nga liqeni.


Information
Surface:

103 m2

Bedrooms:

2 Bedrooms

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Type:

Apartment Type

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

32 Website Views

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Liqeni Farkes

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019