Description

Century21 Future ofron per shitje nje shtepi private + toke ne Velipoje. Shtepia eshte e organizuar ne 3 hyrje 1+1 dhe nje tualet, ku siperfaqja totale e shtepise eshte 160 m2. Shtepia rrethohet me 1050m2 toke. Ajo eshte e pozicionuar tek Rr.1 Velipoje. Cmimi total i prones eshte 170000 euro.Per informacione te metejshme ose vizite ne prone ju mirepresim prane zyres tone me adrese:Rr.Qemal Dracini prane sheshit "Demokracia".


Information
Surface:

160 m2

Bedrooms:

3 Bedrooms

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Type:

House Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

18 Website Views

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr.nr 1

State: Albania

City: Velipojė

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019