Description

Shitet apartament i ri 2+1+2 ne rrugen Ndre Mjeda, pallati AIC, prane kompleksit Kontakt me siperfaqe 102m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mirea dministruar. Organizohet ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. I arreduar me arkitekt, disponon sistem ngrohje qendrore dhe parket druri i cilesise se larte. Shitet sic e shihni te mobiluar dhe disponon dokumenta te rregullt pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni!


Information
Surface:

87 m2

Bedrooms:

2 Bedrooms

Baths:

2 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

2 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

52 Website Views


Features
Location

Address: Prane kompleksit Magnet dhe Star Construction

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019