Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
To rent: 600 € Area 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, eshte totalisht i mobiluar dhe jepet me qera 600 Euro i diskutueshem. Organizohet ne ambient gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. Per...
Ref. ring 515
82 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT NE QEND...

Tirana › Tirana › Qender
To rent: 820 € Area 0 m²

Jepet me qira super apartament i mobiluar ne menyre bashkohore! Apartamenti eshte i organizuar 1+1 dhe ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones....
Ref. ring 512
77 Views
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
For sale: 204000 € Area 120 m²

Shitet ambient komercial ne nje nga zonat e kerkuara te kyeqytetit, me nje siperfaqe prej 120 m2, open space. Ambienti ka vizibiletet nga rruga kryesore qe rrit mundesine e shenjave dalluese te biznes...
Ref. ring 510
68 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
For sale: 248100 € Area 0 m²

Shitet ambient komercial ne nje nga zonat e kerkuara te kyeqytetit, me nje siperfaqe prej 83 m2, open space. Ambienti ka vizibiletet nga rruga kryesore qe rrit mundesine e shenjave dalluese te biznesi...
Ref. ring 509
108 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

Jepet me qera apartamenti 2+1+2 ne Ast...

Tirana › Tirana › Unaza e re
To rent: 280 € Area 0 m²

Jepet apartament me qira ne Astir i cili ndodhet buze rruges . Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka nje siperfaqe prej 124m2 me nje mobilim bashkekohere. Apar...
Ref. ring 507
86 Views
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT ME HIPOTEK 1+1 NE AS...

Tirana › Tirana › Unaza e re
For sale: 58000 € Area 73 m²

Apartamenti ndodhet nje je pallat te mire administruar 50m larg nga rruga kryesore ne katin e 5 me ashensor dhe eshte i organizuar 1+1. Orjentimi eshte Jug-Lindje-Perendim. Cmimi i apartamentit eshte ...
Ref. ring 505
341 Views
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARAZH NE AST...

Tirana › Tirana › Unaza e re
For sale: 68000 € Area 101 m²

Shitet super apartament 2+1+2+ Garazh, Astir. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i mire administruar dhe zone rekreative brenda bllokut. Eshte dizenjuar me arkitekt, punime cilesore, sistem...
Ref. ring 504
661 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 115M2,...

Tirana › Tirana › Unaza e re
To rent: 400 € Area 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga rezidencat e fundit te banimit ne kryeqytet "Green City". Ka nje siperfaqe prej 115 m2, e organizuar ne 2 ambiente zyrash 1 holl i madh, dhe 2 tualete. Ambienti ndodhet (ka...
Ref. ring 495
134 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
For sale: 58500 € Area 88 m²

Shitet super apartament 1+1, Astir. Eshte dizenjuar me arkitekt, dopio xham, ndricimi led, totalisht i izoluar. Apartamenti ka nje sip prej 88m2 ne total dhe sip e brendshme 78 m2 . Ndodhet ne katin e...
Ref. ring 493
444 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QERA TEK RR...

Tirana › Tirana › Unaza e re
To rent: 1200 € Area 0 m²

Jepet ambient komercial me qera ne rrugen Teodor Keko perball karburant Kastratit.Ambienti ka nje siperfaqje prej 230 m2 e cila te dhuron mundesine e cdo lloj aktiviteti,ambienti ndodhet krahe rruge d...
Ref. ring 491
94 Views
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET DUPLEX NE DURRES 96.5 M2

Durrës › Durrës › Plazh
For sale: 70000 € Area 0 m²

Shitet Duplex (mezanine) 2+1, e mobiluar, ngjitur me Hotel Antalya. Ajo ka nje siperfaqe prej 96.5 m2 + gjysem kati. Ne katin e pare ndodhen dy sallone, kuzhine e kompletuar e ndare, tualet, dhome gju...
Ref. ring 484
146 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET DYQAN 73M2, MYSLYM SHYRI

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
For sale: 210000 € Area 0 m²

Shitet dyqan + Garsoniere, së bashku 73m2 në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit, Myslym Shyri. Ambienti është i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: studio, zyra, qendër e...
Ref. ring 481
148 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE LUNGOMARE!!!...

Vlorë › Vlorë › kompeksi OSLO
For sale: 45000 € Area 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit te vlores ne Lungomare te kompleksi Oslo. Ndodhet ne nje kompleks me punime shume cilesore 20 metra prane detit. Ka nje siperfaqe prej 65m2...
Ref. ring 480
248 Views
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE AST...

Tirana › Tirana › Unaza e re
To rent: 250 € Area 0 m²

Jepet apartament me qira ne Astir . Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka nje siperfaqe prej 85m2 me nje mobilim bashkekohere. Apartamenti ndodhet ne katin e ...
Ref. ring 479
237 Views
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 120 M2...

Shkodër › Shkodër › Truma
To rent: 600 € Area 120 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rruge kryesore te Truma, perballe konviktit. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe, buze rruge. Duke patur nje fasade te madhe me pamje nga rruga kryesore ofron mund...
Ref. ring 477
127 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENTI, TOTALISHT I INVEST...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
For sale: 77000 € Area 87 m²

ULET CMIMI I APARTAMENTIT NGA 82.000E EURO NE 77.000 EURO. Mbrapa Hotel Mondial. Apartament i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, pallat ekzistues, kati 6. Pronari i ka bere totalisht punimet ...
Ref. ring 476
1028 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE NE BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
For sale: 285000 € Area 240 m²

Shitet apartament i perbere nga nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje kuzhine gatimi dhe dy banjo, 1 ballkon dhe 1 verande. Apartamenti ka nje sip prej 240 m2 ne total ku 100m2 jane verande, sip. e b...
Ref. ring 475
200 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana
To rent: 450 € Area 0 m²

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT KOMERCIAL 110 M2 NE ASTIR.,ME SISTEM AJRIMI DHE KONDICIONER DHE NJE BANJO.ESHTE PERDORUR PER CALL CENTER PERPARA.AMBIENTI TE JEP MUNDESINE PER SHUMELLOJSHMERI AKTIVITETESH....
Ref. ring 473
161 Views
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

SHITE OSE JEPET ME QERA SUPER VILE NE ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
For sale: 460000 € Area 0 m²

SHITET SUPER VILE NE ZONEN E ASTIRIT ME HIPOTEKE TE RREGULLT,ME NJE SIPERFAQE TE BRENDSHME PREJ 670 M2 DHE TRUALL 460 M2. VILA NDODHET NE NJE ZONE MJAFT TE FAVORSHME ,JEPET EDHE ME QERA PER ZYRA....
Ref. ring 472
230 Views
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET DYQAN GJYSEM DUPLEX TEK DERVENI...

Tirana › Tirana › Misto Mame
For sale: 28000 € Area 55 m²

SHITET DYQAN TEK KOMPLESKI DERVENI,DYQANI ESHTE RIKONSTRUKTURUAR SI GJYSEM DUPLEX ,RINOVUAR TOTALISHT NGA FILLIMI DYQANI VJEN ME NJE SUPER CMIM PER VETEM 28.000 EURO PER ME SHUME TELEFONONI 06979055...
Ref. ring 471
278 Views
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555
Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 + VERANDE NE A...

Tirana › Tirana › Unaza e re
For sale: 97200 € Area 162 m²

Shitet apartament 2 + 1 + verande ne zonen e Astirit me nje siperfaqe totale prej 162m². Ndodhet ne nje zone te organizuar pallatesh, me sip. te brendshme 89.6m². Eshte i organizuar ne dhome ndenje me...
Ref. ring 468
230 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
For sale: 65000 € Area 0 m²

Shitet apratament 2+1+ verande+ ballkon ne Yzberisht,apartamenti eshte me Hipoteke dhe eshte i mire organizuar me nje siperfaqe totale 97 m2 ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 10 katesh .Apartament...
Ref. ring 467
296 Views
Agent
Uejda Tomorri
CENTURY 21 Ring
069 946 7556

Property

JEPET ME QIRA VILE 3 KATE, 1300 EURO...

Tirana › Tirana › Laprake
To rent: 1300 € Area 235 m²

Jepet me qira Vile 3 kate afer Universitetit ''Zoja e Keshillit te Mire''. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate, ku dy katet e para jane te perbere nga: sallon, kuzhine te ndare, nje...
Ref. ring 465
46 Views
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET DYQAN ME QERA PER 400 EURO!!!

Tirana › Tirana › Laprake
To rent: 400 € Area 0 m²

JEPET DYQAN ME QERA PER 400 EURO/MUAJ Dyqan ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte ne pozicion mjafte te favorshem per ecurin e biznesit pasi ambienti ndodhet tek stacioni autobuzit. Ambienti ka nje s...
Ref. ring 464
101 Views
Agent
Theodoros Gjikondaj
CENTURY 21 Ring
069 790 5555