Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

SHITET APARTAMENT I RI 2+1+2 TE FIORI ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
For sale: 94500 € Area 104 m²

Shitet apartament i ri 2+1+2 ne rrugen Don Bosko (Kompleksi Fiori di Bosco, nje nga komplekset me cilesore te Tiranes). Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje...
Ref. bosko 508
216 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN DRITAN...

Tirana › Tirana › Laprake
For sale: 67000 € Area 97 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Dritan Hoxha me siperfaqe 97.2m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati 7-katesh, ka akses me rrugen kryesore. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dh...
Ref. bosko 503
631 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA NJESI KOMERCI...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
For sale: 75000 € Area 42 m²

Shitet ose jepet me qira njesi komerciale e re me siperfaqe 42.3m2 ne rrugen Siri kodra. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te sapo perfunduar cilesor. I pershtatshem per lloje te ndryshme akt...
Ref. bosko 501
186 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA DUPLEX I RI 2+1 NE RRUGEN MINE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
To rent: 500 € Area 110 m²

Jepet me qira duplex i ri ne rrugen Mine Peza me siperfaqe 110m2. Ndodhet ne katin e peste dhe orientohet nga Lindje-Perendim duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale. I investuar ne menyre moderne dhe ...
Ref. bosko 499
184 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN MINE ...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
To rent: 350 € Area 70 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Mine Peza me siperfaqe 70m2. Ndodhet ne katin e katert te banimit dhe orientohet nga Lindje-Perendim duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale. Organizohet nga nj...
Ref. bosko 498
227 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO!!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
For sale: 110000 € Area 110 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 110m2. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri 9-katesh, me dy ashensore, i mire administruar dhe ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te ...
Ref. bosko 495
138 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUG...

Tirana › Tirana › Qender
To rent: 1300 € Area 164 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Mine Peza me siperfaqe 164.6m2. Ndodhet ne katin zero ne rruge kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi, ka vizibilitet shume te larte shikushmerie, fasa...
Ref. bosko 478
177 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT I RI MODERN 2...

Tirana › Tirana › Medreseja
To rent: 400 € Area 120 m²

Jepet me qira apartament i ri 2+1+2 me siperfaqe 120m2, ne rrugen 5 Maji, prane Qendres Concord ne nje pallat te ri. Eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje gardero...
Ref. bosko 470
322 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT I RI 2+1 PALLAT I ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
To rent: 320 € Area 83 m²

Jepet me qira apartament i ri 2+1 te nje pallat i ri ne Don Bosko me siperfaqe 83m2. Eshte i organizuar ne 1 sallon ndjenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi,1tualet, 1koridor,1 ballkon. I mobiluar ne menyre...
Ref. bosko 468
243 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT MODERN 1+1 PRANE S...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
To rent: 400 € Area 86 m²

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 86m2 perballe ish ekspozites, prane stadiumit Dinamo. Eshte i organizuar nga nje ambient gatimi te vecante, nga nje ambient ndenjeje, nje dhome gjumi, nje gar...
Ref. bosko 464
357 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

TOKE PER SHITJE 5.000M2 NE BERXULL PRA...

Tirana › Tirana › Zone industriale
For sale: 250000 € Area 0 m²

Shitet Toke ne Berxull prane rruges se Rinasit me siperfaqe 5.000m2 (mundesi shitjeje deri ne 50.000m2 sipas kerkeses se klientit). Disponon dokumenta te rregullta pronesie dhe ka pozicion te favorshe...
Ref. bosko 462
154 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE DON ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
To rent: 1200 € Area 120 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 120m2. Ndodhet ne nje pallat te ri cilesor ne katin zero ne rruge kryesore, ka fisibilitet te larte shikushmerie, fasade xhami. Per me s...
Ref. bosko 461
177 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET LOKAL BAR-KAFE RRUGA NAIM FRASH...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
For sale: 250000 € Area 155 m²

Shitet Lokal Bar-Kafe ne rrugen Naim Frasheri me siperfaqe 155m2. Eshte i investuar rishtazi ne menyre moderne, shitet me te gjitha paisjet sic shikohet ne foto dhe me biznesin e tij. Ka nje siperfaqe...
Ref. bosko 457
304 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE RRUGEN QEM...

Tirana › Tirana › Qender
To rent: 400 € Area 107 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen Qemal Stafa prane Pazarit te Ri me siperfaqe 107m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, te mire administruar, me ashensor, ne kete cmim nuk eshte i p...
Ref. bosko 411
299 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ PER ZYRA NE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
To rent: 1700 € Area 331 m²

Jepet me qira per zyra apartament luksoz 3+2+2+verande tek Tirana Ring Center, Zogu i Zi. Ndodhet ne katin e pare, te nje qendre tregatare multifunksionale, me siperfaqe banimi 240m2, verande 91m2 dhe...
Ref. bosko 372
541 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE GLOBE NE RRU...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
To rent: 300 € Area 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane Globe ne rrugen e Kavajes me siperfaqe 110m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe dhe eshte totalisht i mobiluar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dh...
Ref. bosko 366
724 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUGEN BAR...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
To rent: 900 € Area 87 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Bardhyl me siperfaqe 87m2. Ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore, ka levizshmeri te larte dhe shikueshmeri (fasad xhami 8m). Ka funksionuar me perpara per zyra,...
Ref. bosko 365
138 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE CASA ITALIA!!...

Tirana › Tirana › Casa Italia
For sale: 46000 € Area 78 m²

Shitet apartament 1+1 te Kthesa e Kamzes (Casa Italia) me siperfaqe 78m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, me kamera sigurie dhe i mire administruar. Organizohet nga nje ambie...
Ref. bosko 364
592 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEMI + PO...

Tirana › Tirana › Ali Demi
For sale: 83000 € Area 102 m²

Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem me siperfaqe 102.51m2 prane ish markates se peshkut, ne rruge kryesore. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar me cilesi te larte ndertimi ne katin e ...
Ref. bosko 363
528 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 P...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
To rent: 550 € Area 115 m²

Jepet me qira apartament i Ri 2+1+2 ne rrugen Islam Alla prane Qendres me siperfaqe 115m2. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor, me kamera sigurie dhe i mire administruar. Orga...
Ref. bosko 362
530 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT I RI 4+1+2 NE RRUGEN...

Vlorë › Vlorë › Qender
For sale: 140000 € Area 217 m²

Shitet apartament i ri 4+1+2 ne rrugen Gjergj Kastrioti ne Vlore (Blv i Ri) me siperfaqe 217m2. Ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri 8-katesh te sapo perfunduar, i investuar me pun...
Ref. bosko 359
447 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO!!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
To rent: 280 € Area 66 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 66m2. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe orientohet nga Jug-Perendimi. Organizohet nga nje ambient ndenjeje d...
Ref. bosko 351
236 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KTHESA E KAMZ...

Tirana › Tirana › Casa Italia
For sale: 60000 € Area 107 m²

Shitet apartament 2+1+2 te Kthesa e Kamzes(Casa Italia) me siperfaqe 107m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, d...
Ref. bosko 338
565 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

ME QIRA APARTAMENT 2+1 KATI I PARE I N...

Tirana › Tirana › Don Bosko
To rent: 300 € Area 100 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i nje vile 2-kateshe ne Don Bosko me siperfaqe 100m2. Ndodhet ne katin e pare, jepet e mobiluar, oborr, mundesi per parking dy makina. Organizohet nga nje ambient ndenjeje...
Ref. bosko 335
184 Views
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378