Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

JEPET DYQAN ME QIRA TEK RRUGA E DURRES...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
To rent: 400 € Area 22 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te frekuentuara te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 22.5m2 dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi si, exchange, servis celularesh, zyre avokati...
Ref. expert 506
205 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET ME QIRA OSE SHITET DYQAN NE ASTI...

Tirana › Tirana › Astiri
For sale: 335000 € Area 258 m²

Jepet me qira, ose shitet dyqan ne zonen e Astirit me siperfaqe 258m2.Dyqani ndodhet ne vijen e dyte te Astirit dhe esht e gjitha me vetrat xhami,ne nje pallat te sapo perfunduar.Me dy banjo,dhe shtri...
Ref. expert 504
107 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK ATS...

Tirana › Tirana › Qender
To rent: 600 € Area 115 m²

Jepet me qira apartamenti i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallon te bollshem dhe nje tualet .Zona ne te cilen ndodhet te ofron mjaft facilitete dhe eshte nje nga me te kerkuarat per banim . Ky ap...
Ref. expert 502
299 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK MOZAI...

Tirana › Tirana
To rent: 200 € Area 56 m²

Jepet apartament me qera 2+1 tek mozaiku.Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi,dhe nje banjo. Per me shume informacione apo per nje vizite ne p...
Ref. expert 500
413 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VASIL SHANTO...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
For sale: 54000 € Area 60 m²

Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta ne katin e 9 te fundit .Organizohet ne 1 sallon ndenje + guzhine ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti esht gjat gjith kohes me n...
Ref. expert 480
416 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 179000 € Area 151 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 473
160 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 163000 € Area 132 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 472
114 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 139000 € Area 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 471
142 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 144000 € Area 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 463
69 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 100300 € Area 74 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 462
113 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 120000 € Area 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 459
302 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN E KA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
For sale: 157500 € Area 150 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugës e Kavajës me sipërfaqe 150m2 . Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati 10 katesh.Organizohet nga nje korridor, nje ambient i perbashket ndenje dhe ngrenie, 3 ...
Ref. expert 440
303 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET 5000M2 TOKE NE FARKE!

Tirana › Tirana › Farke
For sale: 500000 € Area 0 m²

Shitet tokë në Farkë me siperfaqe 5000m2. Zona është në zhvillim ,e qetë dhe mjaft e kërkuar për ndërtime, komplekse vilash etj. Për informacione të mëtejshme apo një vizitë në pronë, telefonon...
Ref. expert 437
79 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NË VAS...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
To rent: 450 € Area 0 m²

Jepet me qira ambjenti komercial në zonën e Vasil Shantos. Ky ambjent i cili ndodhet mbrapa hotel Mondial, me një siperfaqje prej 85 m2, është mjaft i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndrysh...
Ref. expert 380
239 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET PENTTHOUSE NE VLORE 1+1

Vlorë › Vlorë › Lungomare
For sale: 35000 € Area 58 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri . Ka nje organizim : Soxhorno e perbashket me kuzhinen,nje dhome gjumi dhe nje tualet . Siperfaqja totale eshte 58.3m2 . Prona disponon kontr...
Ref. expert 366
394 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E DRIT...

Tirana › Tirana › Laprake
For sale: 60000 € Area 78 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Dritan Hoxha me nje siperfaqe totale prej 78.9m 2 . I ndodhur ne katin e 4 te nje pallati te ri apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenje dhe ...
Ref. expert 365
3996 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
For sale: 79825 € Area 77 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21", prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore. Cdo kat eshte i paji...
Ref. expert 353
439 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

VILE PER SHITJE NE PEZE E VOGEL

Tirana › Tirana › Peze›Helmes
For sale: 260000 € Area 650 m²

Vila ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, 15 minuta larg qendres shitet vile shume e bukur e cila per me teper ndodhet ne nje kompleks te vogel e te kuruar ne cdo detaj.Vila ka nje siperfaqe ...
Ref. expert 351
324 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT NE ASTIR 2+1

Tirana › Tirana › Astiri
For sale: 68000 € Area 98 m²

Shitet apartament ne Astir 2+1 . Organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon me hapesire te konsiderueshme nje tualet dhe nje ballkon i bollshem . Ky apartament ndodhet ne katin e tete te nje pallati tet...
Ref. expert 329
763 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 60000 € Area 0 m²

Shitet apartament ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 127.1 m2 ,boshe,ne lagjen 14 Nentori ne Durres.Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 ambjent ndienje me te madhe me bal...
Ref. expert 302
400 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET TOKE NE SAUK 500 M2

Tirana › Tirana › Sauk
For sale: 65000 € Area 500 m²

Shitet toke ne Sauk . Ka nje pamje nga liqeni artificial dhe ka nje siperfaqe prej 500 m2 . Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizit ne prone ose me shum info kontaktoni ne nr 0674033102...
Ref. expert 267
560 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PER ZYRA NE BLLO...

Tirana › Tirana
To rent: 1700 € Area 131 m²

Ne Bllok buze rruges kryesore jepet me qira ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi 2 katesh totalisht i restauruar dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj zyre . Vendodhja qe ka...
Ref. expert 245
577 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO !...

Tirana › Tirana › Don Bosko
For sale: 83200 € Area 0 m²

Apartamenti ndodhet prane Kompleksit Vizion Plus. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje i cili eshte i perbashket me ambientin e kuzhines dhe ofron nje hapesire te bollshme dhe mundesi per t'a riorg...
Ref. expert 237
659 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA PRANE AMBASA...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
To rent: 1000 € Area 148 m²

Jepet me qira partament 3+2 me qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes prane Ambasades Amerikane.Me nje siperfaqe prej 148m2 ai organizohet ne 3 dhoma gjumi,nga te cilat te 3 kan dalje ne bal...
Ref. expert 197
1279 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102