Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

OKAZION SHITET HOTEL NE VORE

Tirana › Tirana › Vora
For sale: Area 3330 m²

Shitet hoteli ne Vore.Eshte nje mundesi mjaft e mire investimi .Ka nje siperfaqje prej 3333 m2 nfa te cilat 2280 m2 jane siperfaqe ndertimi . Organizohet nga 24 dhoma, 30 poste parkimi , bar-restorant...
Ref. expert 546
157 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET TOKË 21400 M2 NË GJIRIN E LALZI...

Tirana › Tirana › Gjiri i Lalezit
For sale: 365000 € Area 0 m²

Shitet 21400m2 toke ne vijen e pare te rruges kryesore te Gjirit te Lalzit .Toka eshte shume e pershtatshme per Hotel ,Lokal apo biznese te ndryshme pasi ndodhet ne rrugen kryesore .Disponon dokumenta...
Ref. expert 544
49 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana › Tirana
For sale: 76000 € Area 102 m²

Shitet Apartament te Unaza ne vien e dyte .Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon ndenje/gatimi te perbashket,2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti shi...
Ref. expert 539
918 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE QENDE...

Tirana › Tirana › Qender
To rent: 370 € Area 102 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne qender te Tiranes. Eshte pjesesrisht i mobiluar .Organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet .Ndodhet ne katin e 6 pa ashensot.Zona eshte mjaft e mire, pas...
Ref. expert 537
433 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE - DU...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
For sale: 135000 € Area 0 m²

Shitet 3000 m2 toke ne autostraden Tirane - Durres ne vien e dyte pran City Park . Me dokumentacion te rregullt,zona ne te cilen ndodhet toka e ben kete prone nje mundesi te mire per investim.Per nje...
Ref. expert 534
73 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET ME QIRA OSE SHITET DYQAN NE ASTI...

Tirana › Tirana › Astiri
For sale: 335000 € Area 258 m²

Jepet me qira, ose shitet dyqan ne zonen e Astirit me siperfaqe 258m2.Dyqani ndodhet ne vijen e dyte te Astirit dhe esht e gjitha me vetrat xhami,ne nje pallat te sapo perfunduar.Me dy banjo,dhe shtri...
Ref. expert 504
139 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK ATS...

Tirana › Tirana › Qender
To rent: 600 € Area 115 m²

Jepet me qira apartamenti i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallon te bollshem dhe nje tualet .Zona ne te cilen ndodhet te ofron mjaft facilitete dhe eshte nje nga me te kerkuarat per banim . Ky ap...
Ref. expert 502
613 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VASIL SHANTO...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
For sale: 54000 € Area 60 m²

Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta ne katin e 9 te fundit .Organizohet ne 1 sallon ndenje + guzhine ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti esht gjat gjith kohes me n...
Ref. expert 480
559 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 179000 € Area 151 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 473
205 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 163000 € Area 132 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 472
142 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 139000 € Area 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 471
187 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA BARR...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 142560 € Area 105 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 467
96 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA BARRIK...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 120200 € Area 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy d...
Ref. expert 466
221 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BARRIK...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 87770 € Area 65 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 465
204 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E BARR...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 97400 € Area 72 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 464
189 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RRUGES S...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 144000 € Area 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 463
79 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 100300 € Area 74 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 462
170 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
For sale: 120000 € Area 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dh...
Ref. expert 459
389 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET RESTORANT + TRUALL PRANE TEG...

Tirana › Tirana › TEG
For sale: 500000 € Area 360 m²

Shitet ambjenti se bashku me token. Toka ka n je siperfaqje totale prej 2510 m2 nga te cilat 360m2 eshte ndertesa e shfrytezuar deri tani si Restorant . Hapesira eshte goxha e bolleshme dhe per inves...
Ref. expert 447
373 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN E KA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
For sale: 157500 € Area 150 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugës e Kavajës me sipërfaqe 150m2 . Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati 10 katesh.Organizohet nga nje korridor, nje ambient i perbashket ndenje dhe ngrenie, 3 ...
Ref. expert 440
431 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET 5000M2 TOKE NE FARKE!

Tirana › Tirana › Farke
For sale: 500000 € Area 0 m²

Shitet tokë në Farkë me siperfaqe 5000m2. Zona është në zhvillim ,e qetë dhe mjaft e kërkuar për ndërtime, komplekse vilash etj. Për informacione të mëtejshme apo një vizitë në pronë, telefonon...
Ref. expert 437
100 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NË VAS...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
To rent: 450 € Area 0 m²

Jepet me qira ambjenti komercial në zonën e Vasil Shantos. Ky ambjent i cili ndodhet mbrapa hotel Mondial, me një siperfaqje prej 85 m2, është mjaft i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndrysh...
Ref. expert 380
286 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET PENTTHOUSE NE VLORE 1+1

Vlorë › Vlorë › Lungomare
For sale: 35000 € Area 58 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri . Ka nje organizim : Soxhorno e perbashket me kuzhinen,nje dhome gjumi dhe nje tualet . Siperfaqja totale eshte 58.3m2 . Prona disponon kontr...
Ref. expert 366
485 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E DRIT...

Tirana › Tirana › Laprake
For sale: 60000 € Area 78 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Dritan Hoxha me nje siperfaqe totale prej 78.9m 2 . I ndodhur ne katin e 4 te nje pallati te ri apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenje dhe ...
Ref. expert 365
4362 Views
Agent
Erion Deliallisi
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 102