Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

SHITET HOTEL TEK SHKEMBI I KAVAJES !...

Durrës › Durrës
For sale: Area 640 m²

Hoteli eshte ndertim 4-katesh, ndodhet ne faze restaurimi dhe me prespektive per te shtuar dhe dy kate te tjera(me leje ndertimi). Ka gjithesej 20 dhoma dhe siperfaqe totale 640 m2, Pozicionohet me pa...
Ref. gate 480
35 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET NDERTESE NE SARANDE !

Sarandë › Sarandë
For sale: 210000 € Area 637 m²

Ndertesa ka perfunduar si karabina dhe shitet sic eshte ne kete faze. Siperfaqja e gjurmes qe ze ndertesa eshte 161 m2, dhe ne total si ndertim shkon 637m2. Kati 0, eshte i projektuar ne sallon+kuzhin...
Ref. gate 479
78 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA PRANE PALLATI...

Durrës › Durrës
To rent: 250 € Area 107 m²

Apartamenti ka mobilim teper cilesor dhe organizohet ne korridor i cili shperndan dy dhoma gjumi, soxhorno+ballkon dhe tualet. Ndodhet na katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe orientohet...
Ref. gate 478
249 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITEN OSE JEPEN ME QIRA AMBIENTE BIZN...

Durrës › Durrës
To rent: Area 120 m²

Shiten ose jepen me qira ambiente biznesi prane drejtorise se policise Durres. Ambientet jane perkatesisht me siperfaqe 40 dhe 120 m2, ndodhen ne nje zone te populluar dhe te aksesueshme me rruge. Amb...
Ref. gate 477
45 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET VILE NE SPITALLE DURRES !

Durrës › Durrës
For sale: 300000 € Area 190 m²

Vila ndodhet buze rruges Aleksander Goga ne zonen e Spitalles, eshte ndertim dy katesh teper cilesor i projektuar nga arkitekt. Vila ndahet ne dy kate, ku kati 0 ka sherbyer vetem si klinike dentare p...
Ref. gate 475
99 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET VILE NE QENDER TE DURRESIT !

Durrës › Durrës
For sale: 300000 € Area 250 m²

Vila eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne fazen perfundimtare te punimeve ku te paperfunduara kane mbetur shtrimi me pllaka, parketi dhe lyerja me boje, keto ne varesi te kerkeses dhe preferencave te kli...
Ref. gate 458
153 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA !

Durrës › Durrës
For sale: 65000 € Area 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Orientohet me pamje nga Veri-Lindja. Apartamenti disponon ...
Ref. gate 449
254 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITEN APARTAMENTE NE ZONEN E PLAZHIT ...

Durrës › Durrës
For sale: 31500 € Area 56 m²

Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te sapo perfunduar i cili ndodhet ne zonen me te zhvilluar dhe frekuentuar te plazhit. Pallati eshte nje nga me cilesoret i ndertuar se fundmi ne kete zone. Ap...
Ref. gate 451
185 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SALE APARTMENT TO SOLAR COMPLEX!

Durrës › Durrës
For sale: 95000 € Area 105 m²

SALE APARTMENT TO COMPLEX "SUN"! The property is located in one of the most attractive tourist areas offering the Adriatic coast. The apartment has a total surface of 105 m2 and is organized...
Ref. gate 448
184 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 3 + 1 NE VOLLGA , DU...

Durrës › Durrës
For sale: 116000 € Area 145 m²

Prona ndodhet ne zonen e vollges, zone e cila ofron shume facilitete. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 145 m2 dhe eshte e organizuar ne : 1 soxhorno te madhe, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 bal...
Ref. gate 446
123 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TE RRUGA E PORT...

Durrës › Durrës
For sale: 53000 € Area 71 m²

Apartamentet ndodhen ne katin e 3 dhe katin e 7 te nje pallati mjaft cilesor te sapo ndertuar. Secila prej tyre organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 ballkon. Disponojne hapesire parkimi. ...
Ref. gate 441
185 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 !

Durrës › Durrës
To rent: 250 € Area 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane tregut te vogel dhe organizohet ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientohet me pamje nga lindja. Per nje vizite ne prone jeni te l...
Ref. gate 439
166 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET TOKE ARE NE GJIRIN E LALEZIT !...

Durrës › Durrës
For sale: 164500 € Area 0 m²

Toka ka siperfaqe 3500 m2 dhe ndodhet mbrapa San Pietro Resort ne Gjirin e Lalezit. Kufizohet ne nje gjeresi prej 35 m me rruge kryesore. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me teper inform...
Ref. gate 438
72 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHOP SHOP IN YZBERISH!

Tirana › Tirana › Yzberisht
For sale: 85500 € Area 57 m²

SHITET DYQAN NE YZBERISHT ! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne Yzberisht ne nje zone teper te populluar e cila ti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per te ushtruar cdo lloj akti...
Ref. gate 431
117 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAV...

Durrës › Durrës
For sale: 48000 € Area 89 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati mjaft cilesor me nje pamje anesore te bregdetit.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 2 ballkone.Hapesire parkimi.Kontakt: 067 40 ...
Ref. gate 425
291 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE IS...

Tirana › Tirana
To rent: 2400 € Area 0 m²

Ambienti ka siperfaqe totale 160 m2, eshte kati 0 dhe ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar, ka qene aktiv dhe eshte shume i investuar, me sistem kondicionimi qendror, banak druri etj. Pozicionimi...
Ref. gate 415
119 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

JEPEN ME QERA AMBIENTE BIZNESI NE VLOR...

Vlorë › Vlorë
To rent: Area 0 m²

Jepen me qera ambiente biznesi ne zonen e lungomare Vlore. Ambientet jane te ndara ne kate perkatesisht si me poshte: kati -1 eshte parkim dhe ka siperfaqe totale 1420 m2, kati 0 ka siperfaqe 190 m2, ...
Ref. gate 404
117 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE PORTIT,...

Durrës › Durrës
For sale: 77000 € Area 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 perballe portit,Durres!Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 6 banim,pallat i ri teper cilesor.Per nje shoqerim ne ...
Ref. gate 402
239 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA !

Durrës › Durrës
For sale: 36000 € Area 36 m²

Ambienti ka siperfaqe 36 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore. Eshte i pershtatshem per ushtrimin e cdo lloj aktiviteti te vogel pasi ndodhet ne zonen me te frekuentuar. Per me shume informacion apo n...
Ref. gate 393
91 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT TE SHKEMBI I KAVAJES...

Durrës › Durrës
For sale: 33750 € Area 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor, eshte totalisht i rinovuar me punime dhe ndodhet ne gjendje shume te mire. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine, tualet b...
Ref. gate 386
257 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT TE ...

Durrës › Durrës
For sale: 60000 € Area 0 m²

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine, tualet.Orientohet me pamje nga lindja cka i mundeson te kete diell pjesen me te madhe te dites. Eshte totalisht i restauruar me punime shume ...
Ref. gate 380
622 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITEN VILA TE PISHAT E BUTA !

Durrës › Durrës
For sale: 240000 € Area 180 m²

Shiten dy vila nje kateshe me siperfaqe 90 m2 secila tek pishat e buta. Vilat ndodhen brenda nje siperfaqe totale trualli prej 800 m2, dhe kane nje distance fare te afert me detin. Secila vile organiz...
Ref. gate 376
346 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT NE DURRES !

Durrës › Durrës
For sale: 70000 € Area 140 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, organizohet ne dy dhoma gjumi sogiorno+kuzhine, nje dhome e brendeshme e cila mund te shfrytezohet si garderobe, office, etj, si dhe dy tualete. Orientohet m...
Ref. gate 350
232 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901
Property

SHITET APARTAMENT NE GOLEM !

Durrës › Durrës
For sale: 20000 € Area 38 m²

Apartamenti ka siperfaqe totale 38 m2, organizohet ne sallon+kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientohet me pamje nga jugu dhe ndodhet shume prane bregut te detit. Disponon dokumentacion te rreg...
Ref. gate 343
299 Views
Agent
Klevis Avdiaj
CENTURY 21 Gate
0697406901