Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MINE PEZA!...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
For sale: 89250 € Area 85 m²

Apartamenti lokalizohet ne rrugen Mine Peza, ne nje zone shume urbane dhe te populluar. Me nje siperfaqe totale prej 85 m2, gjendur ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh, ndertim i vitit 1998, pa ashen...
Ref. ADORE 271
99 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

BAR CORNER NE SHITJE NE BLLOKUN VASIL ...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
For sale: 155000 € Area 63 m²

Ambienti gjendet ne rrugen "Viktor Eftimiu" prane godines "Kesh" me nje siperfaqe prej 63 m2 dhe nje verande te shrytezueshme 15 m2. Ndodhet kati 0, buze rruges me nje profil te tille biznesi prej n...
Ref. ADORE 270
157 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK RRUGA E E...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
To rent: 350 € Area 98 m²

Jepet apartament me qira tek Rruga e Elbasanit, ne hyrje te Parkut te Liqenit. Apartamenti gjendet ne katin e 5 te nje pallati 11-katesh, me ashensor dhe shume te mireadministruar. Apartamenti jepet i...
Ref. ADORE 265
133 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
To rent: 700 € Area 148 m²

Apartamenti ndodhet prane Conad, ne katin e 2 te nje pallati te ri, shume te mirembajtur dhe me sisteme kamerash. Me nje siperfaqe totale prej 148 m2, ambienti organizohet nga dhoma e ndenjijes/kuzhin...
Ref. ADORE 259
144 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
To rent: 450 € Area 110 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe shume te mireadministruar. Organizohet nga dhoma e ndenjijes/kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe d...
Ref. ADORE 250
229 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE ASTIR...

Tirana › Tirana › Astiri
To rent: 350 € Area 60 m²

Jepet ambient biznesi me qira ne zonen e Astirit, prane bar- Oslos. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 60 m2, gjendet ne katin e 1 te nderteses, ku i i gjithe kati eshte ne funksion te njesive ko...
Ref. ADORE 245
77 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE HIPO...

Tirana › Tirana › Hipoteka
For sale: 107800 € Area 107 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Hipotekes, ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesore qe po zhvillohen se fundmi ne zone. Apartamenti eshte ne faze punimesh dhe ndodhet ne katin e pare banim. A...
Ref. ADORE 233
214 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TEK KOMPLEK...

Tirana › Tirana › Nobis
To rent: 1000 € Area 115 m²

Jepet ambient komercial prane Kompleksit 'Nobis", me nje siperfaqe totale prej 115.21 m2, na katin 0 te ndertimit. Ambienti ka historik biznesi si restorant prej nje perriudhe 2-vjecare. Eshte i shfry...
Ref. ADORE 222
156 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK SHKOL...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
For sale: 137000 € Area 104 m²

Apartamenti gjendet prane Shkolles "Ismail Qemali, me nje siperfaqe totale prej 104.2 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te mirembajtur me te gjitha sherbimet e nevojshme. Kem...
Ref. ADORE 218
246 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

OKAZION - APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 ...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
For sale: 75000 € Area 96 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96.5 m2 dhe lokalizohet prane maternitetit te ri. Nodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor dhe shume te mirembajtur. Ambienti organziohet ne dhome ndenje...
Ref. ADORE 216
518 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PAZARI I R...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
For sale: 115000 € Area 105 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105.4 m2, lokalizohet ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Qendres Stefan. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri , me ashensor dhe me administrim shu...
Ref. ADORE 213
410 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK CASA ITA...

Tirana › Tirana › Casa Italia
For sale: 62000 € Area 100 m²

Shitet apartament 2+1 prane Casa Italias, me nje siperfaqe totale 100.4 m2, gjendur ne katin 4 banim te nje pallati 7-katesh. Pallati ka nje adiministrim te rregullt, perfshire ashensorin, pastrimin ...
Ref. ADORE 185
373 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA BIZNES "QENDER ESTETIKE"...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
To rent: 900 € Area 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi "Qender Estetike" tek Kodra e Diellit,me nje siperfaqe prej 120 m2, kati i 1, buze rruges kryesore. Biznesi ushtrohet prej nje perriudhe 2-vjecare, me nje xhiro pune te k...
Ref. ADORE 182
136 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SALE APARTMENT 1 + 1 TO LET YOU THAT!...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
For sale: 90000 € Area 103 m²

The apartment is located near the lake, on the 6th floor of a new building with lift. With a total surface of 100.5m2, it is arranged in the hallway which makes distribution in the living room and kit...
Ref. ADORE 176
518 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
To rent: 750 € Area 148 m²

Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik, lokalizuar ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 148 m2, e gjitha e arreduar dhe dizenjuar nga arkitekt, e kuruar ne detaj...
Ref. ADORE 172
364 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
To rent: 450 € Area 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 100.5 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti org...
Ref. ADORE 171
354 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Shir

Tirana › Tirana › Misto Mame
For sale: 65000 € Area 100 m²

Shitet apartament prej nje siperfaqe 100 m2 ne Misto Mame. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar dhe te lokalizuar ne nje kompleks me te gjitha facilitetet e kerkuara. Am...
Ref. ADORE 169
377 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DUR...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
For sale: 50000 € Area 500 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 500 m2 ndodhet ne periferi te Tiranes, ne Laknas, prane Coca-Coles. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mund te perdoret per biznese te ndryshme apo ndertim. Per...
Ref. ADORE 144
160 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE MYSL...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
To rent: 500 € Area 70 m²

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te mira, ka nje siperfaqe prej 70 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti arredohet ne nje stil modern, shume komod dhe i mir...
Ref. ADORE 143
205 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOMUNA E ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
For sale: 172300 € Area 220 m²

Shitet apartament 3+1+2 prane qendres "Kristal". Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 162.06 m2 dhe nje siperfaqe verande prej 58.8 m 2. Apartamenti ka nje hapesire te bollshme dhe te jep mundesi...
Ref. ADORE 130
402 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VASIL SHANT...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
For sale: 123540 € Area 142 m²

Shitet apartament 3+1+2 , me nje siperfaqe totale prej 142 m2, prane shkolles Besnik Sykja. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar ne vitin 1999. Apartamenti organizohet nga gu...
Ref. ADORE 125
701 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
For sale: 75000 € Area 2500 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 2500 m2 ne fshatin Vishaj. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor (certifikate pronesie). Per me shume informac...
Ref. ADORE 121
61 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
For sale: 180000 € Area 3000 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 3000 m2 ne fshatin Vishaj. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Vendodhja e tokes ofron mundesi te ndryshme investimi. Toka disponon dokumentacion te rregullt...
Ref. ADORE 120
81 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
For sale: 347500 € Area 6950 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 6950 m2 ne fshatin Vishaj, buze lumit. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Vendodhja e tokes ofron mundesi te ndryshme investimi. Kemi nje toke te kategorise ...
Ref. ADORE 119
69 Views
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492