Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK HOTEL...

Tirana › Tirana › Bulevardi Gjergj Fifshta
To rent: 650 € Area 100 m²

Jepet me qira apartament tek HOTEL HILTON me nje siperfaqe 100m2. I organizuar nga nje sallon ne te cilin ndodhet edhe ambienti i gatimit, nje koridor cili ben shperndarjen e ambienteve ne 2 dhomat e ...
Ref. partners 436
62 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

NE KOMPLEKSIN "DELIJORGJI" JEPET ME QI...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
To rent: 420 € Area 99 m²

Jepet me qira ne kompleksin " DELIJORGJI" apartament i pa banuar me pare i organizuar nga nje koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne 2 dhoma gjumi , sallonin ne te cilin ndodhet edhe amb...
Ref. partners 418
267 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës
For sale: 42000 € Area 63 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres me nje siperfaqje totale 63.63m2 nga te cilat 55.04 m2 eshte siperfaqja e brendshme. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ndodhet prane ''...
Ref. partners 411
81 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE LAPR...

Tirana › Tirana › Laprake
To rent: 850 € Area 110 m²

Jepet ambient biznesi me qira ne "Laprake"Ambienti ndodhet ne nje zone me levizsshmeri te larte prane Kmy, ofron nje mundesi mjaft te mire per nje investim afat gjate. Ka nje siperfaqe totale prej 100...
Ref. partners 400
168 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

Jepet me qira lokal ne RINAS.

Tirana › Tirana › Rinas
To rent: Area 1100 m²

Jepet me qira lokal ne RINAS. Ambienti eshte i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit. Lokali organizohet nga 140m2 siperfaqe e brendshme dhe 1100m2 siperfaqja totale...
Ref. partners 386
159 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE BLV.GJERGJ ...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
For sale: 100000 € Area 100 m²

Shitet apartament 2+1+2 i pa mobiluar ne rrugen ''Bajram Curri'' me nje siperfaqe totale 100m2 nga te cilat 99.20m2 jane siperfaqe e brendshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati t...
Ref. partners 325
314 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

JEPET ME QIRA DYQANI 35M2 TE PALLATI M...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
To rent: 200 € Area 0 m²

Jepet me qira dyqani te ''Pallati Me Shigjeta'' me nje siperfaqje 35m2. Ambienti ka mundesi shfrytezimi per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel. 0697070044....
Ref. partners 307
242 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

ShITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI NE '...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
For sale: 130000 € Area 72 m²

Shitet ose jepet me qira ambienti komercial ne zonen e ''Vasil Shanto'' me nje siperfaqe totale 72m2, ku 52m2 jane siperfaqe e brendshme, 20m2 jane verande. Gjithashtu, ambienti ka mundesi shfrytezim...
Ref. partners 306
354 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE PALLATET "Ç...

Tirana › Tirana › Pallatet Çabej
For sale: 63000 € Area 95 m²

Shitet apartament 2+1+2 te pallatet "ÇABEJ'' me siperfaqe te brendshme 87.13m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim (i dyti teknik ) te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne...
Ref. partners 300
985 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

OKAZION! ShITET DYQAN DHE BIZNES TE PA...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
For sale: 100000 € Area 62 m²

OKAZION Shitet Dyqan dhe Biznes i ngritur prej 4 vitesh ne zonen e Pallatit me Shigjeta me siperfaqe totale 62m2. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 9 kateshe dhe eshte ne nje zone me kalueshme...
Ref. partners 289
263 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Pal...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
To rent: 400 € Area 114 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Pallati me Shigjeta me nje siperfaqje totale 114 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon,1 kuzhine me ambjent ngren...
Ref. partners 288
185 Views
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044