Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ...

Durrës › Durrës
For sale: 37000 € Area 0 m²

Shitet apartament 2+1 me pamje deti me siperfaqe 77m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri tek rrota e kuqe. Organizohet ne koridor qe ben shperndarjen e ambienteve kuzhin...
Ref. Eon 612
135 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI...

Durrës › Durrës
For sale: 60000 € Area 0 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Rajoni ne Durres me siperfaqe 100.2 m2. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , soxhorno te madhe se bashku me kuzhinen, 2 tualete, 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 4 ...
Ref. Eon 610
157 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA BAR KAFE NE GJENDJE PUNE...

Durrës › Durrës
To rent: 410 € Area 74 m²

Jepet me qira bar kafe tek Drejtotia e Policise ne Durres me nje siperfaqe 74m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri buze rruge. Lokali ushtron aktivitet prej disa vitesh. Ambienti mund te perd...
Ref. Eon 601
143 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA NE DURRES

Durrës › Durrës
To rent: 330 € Area 85 m²

Jepet ambient me qira ne Durres me siperfaqe 85m2. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri i cili eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Durresit dhe eshte i pershtatshem p...
Ref. Eon 598
90 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX 4+1+2 NE DURRES...

Durrës › Durrës
To rent: 400 € Area 220 m²

Jepet me qira duplex 4+1+2 ne Durres me siperfaqe totale 220m2. Kati i pare organizohet ne soxhorno me pamje qyteti, 1 dhome gjumi 1 tualet 1depo dhe veranda. Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi,...
Ref. Eon 596
136 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 20500 € Area 52 m²

Apartamenti ndodhet ne Durres afer Ish Rajonit me siperfaqe 52m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te vjeter. Organizohet ne 1 dhome gjumi, kuzhina dhe tualeti. Ka orientim Lindje-Perendim. Apartam...
Ref. Eon 575
243 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA VILE DHE TRUALL NE DURRE...

Durrës › Durrës
To rent: 750 € Area 374 m²

Vila ndodhet ne lagjen 18 ne Durres. Perbehet nga 3 kate me nje siperfaqe totale ndertimi prej 374m2 dhe siperfaqe trualli 484m2 . Vila ka oborr te bollshem, ofron mundesine parkimit si dhe nje ndert...
Ref. Eon 572
89 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 45000 € Area 78 m²

Shitet apartament 2+1 ne lagjen 7 ne Durres me siperfaqe 78.1m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i orjentuar Lindje-Jug-Perendim dhe i jep drite natyrale ambjentit gja...
Ref. Eon 570
264 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE D...

Durrës › Durrës
For sale: 65000 € Area 95 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender te Durresit me siperfaqe 95m2. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sonxhorno te madhe se bashku me kuzhinen, 2 tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pa...
Ref. Eon 564
269 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 85000 € Area 141 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne Durres prane Drejtorise se Policise me siperfaqe totale 141m2. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , sonxhorno te madhe, kuzhina e vecuar, 2 ballkone, 2 tualete , dhe 1...
Ref. Eon 528
263 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 35000 € Area 57 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres ne lagjen 18 me siperfaqe 57m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dh...
Ref. Eon 517
286 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET LOKAL NE PLAZH ILIRIA BUZE RRUG...

Durrës › Durrës
For sale: 130000 € Area 68 m²

Shitet lokali buze rruge me siperfaqe totale 68m2 ne plazh Iliria. Ambienti momentalisht eshte ne gjendje pune dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Disponon d...
Ref. Eon 515
99 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE PLAZH DURRE...

Durrës › Durrës
For sale: 80000 € Area 125 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne Plazh Durres me siperfaqe 125m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri. Organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve, 3 dhoma gjumi, ...
Ref. Eon 513
154 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET 3600 M TOKE NE MAMINAS

Durrës › Durrës
For sale: 82800 € Area 3600 m²

Shitet 3600m2 toke ne Maminas. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje zone ku mund te investohet per biznese te ndryshme. Per me shume informacione apo vizite ne prone k...
Ref. Eon 510
113 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET TOKE NE ARAPAJ

Durrës › Durrës
For sale: 90000 € Area 2000 m²

Toka ndodhet buze rruges ne Arapaj me nje siperfaqe totale 2000m2. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi e mire investimi. Per me...
Ref. Eon 498
106 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 24700 € Area 59 m²

Apartamenti ndodhet ne lagjen 16 me siperfaqe totale prej 59.1m2, ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ekzistues. Organizohet nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve kuzhina e cila ka dalje ne b...
Ref. Eon 473
465 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET TOKE NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 65700 € Area 0 m²

Toka ndodhet buze rruges se Unazez se Re, ne Arapaj me nje siperfaqe totale prej 730m2. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi e m...
Ref. Eon 446
77 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Durrës › Durrës
For sale: 26000 € Area 60 m²

Shitet apartament 1+1 ne Golem perball hotel Pameba. Organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit dhe 150m ne largesi te ...
Ref. Eon 443
358 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET VILE 3 KATESHE NE SHUKTH

Durrës › Durrës
For sale: 260000 € Area 490 m²

Vila ndoshet ne Sukth te Ri. Ka siperfaqe totale ndertimi 490 m2 dhe siperfaqe trualli 426m2. Kati i pare organizohet nga nje sonxhorno te madhe bashke me kuzhinen dhe 1 tualet. Kati i dyte perbehet n...
Ref. Eon 439
120 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
For sale: 38000 € Area 72 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres me nje siperfaqe totale prej 72.8m2. Ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve,...
Ref. Eon 422
417 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL NE SH...

Durrës › Durrës
For sale: 55000 € Area 135 m²

Shitet shtepi private dhe truall ne Shkozet Durres. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 135m2 dhe siperfaqe trualli totale 550m2. Organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve, 3 dhoma gjumi, k...
Ref. Eon 408
340 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE DURRE...

Durrës › Durrës
To rent: 600 € Area 112 m²

Jepet me qira ambient biznesi ne Durres me nje sip. totale prej 112m2. Ndodhet ne qender te Durresit dhe ne nje zone te frekuentuar. Eshte i pajisur me fasade xhami, qepena elektrik, i investuar me p...
Ref. Eon 390
112 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE DURRES

Durrës › Durrës
To rent: 160 € Area 130 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 130m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje vile 2kateshe. Organizohet nga nje koridor i bollshem qe ben shperndarjen e ambienteve, 2 dhoma gjumi, sallon i ndenjes d...
Ref. Eon 388
816 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA PICERI NE DURRES

Durrës › Durrës
To rent: 200 € Area 57 m²

Jepet me qira ambient picerie ne Durres ne zonen e spitalles me nje siperfaqe totale prej 57 m2. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte ne nje zone te frekuentuar te spitalles. Lokali eshte i pa...
Ref. Eon 382
581 Views
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955