Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

SHITET TRUALL PER NDERTIM ME HIPOTEKE ...

Tirana › Tirana › Laprake
For sale: Area 0 m²

Trualli ka nje siperfaqe prej 7717 m², dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Nodhet vetem 3,5 km larg qendres se Tiranes dhe ndodhet buze rruges .Ne truall jane edhe dy kapanone . Trualli mund ...
Ref. gold 222
11 Views
Agent
Jonela Balla
CENTURY 21 Gold
+355699742728
Property

Shitet Truall te Vila e Zogut me pam...

Durrës › Durrës › Vila e Zogut
For sale: 87000 € Area 0 m²

Shitet Truall me nje siperfaqer 360 m2 te Vila e Zogut me pamje nga deti. Traulli eshte i pershtatshem per ndertim e nje vile dhe ndodhet ne nje zone te qete te paster dhe te ofron pamje nga deti....
Ref. NEW 1300
39 Views
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

SHITET TOKE TRUALL NE VRRIN!

Durrës › Durrës
For sale: Area 13112 m²

Shitet toke truall ne Vrrin. Siperfaqja totale e tokes eshte 13130m2. Toka ehste e pozicionuar ne vije te pare me rrugen dhe eshte e pashfrytezuar me pare. Per nje informacon me te detajuar ose per ...
Ref. gate 483
40 Views
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET TOKE NE XHAFZOTAJ, DURRES!

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
For sale: 90000 € Area 0 m²

Toka ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara industriale ne Xhafzotaj, Durres. Ka nje siperfaqe totale prej 3000 m2 dhe eshte e pershtatashme per ndertim kapanonesh, magazina etj. Disponon dokumenta...
Ref. Eon 458
23 Views
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET TRUALL+GODINE TE ISH STACIONI I...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
For sale: 295000 € Area 1185 m²

Shitet truall+godine me nje siperfaqe prej 1185m2 tek Rr. Pandi Stilli, Ish Stacioni i Trenit. Prona eshte e pershtatme per veprimtari te ndryshme. Per nje vizit ne prone ose me teper informacion na k...
Ref. bot 2342
35 Views
Agent
Thanas Kosta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050016
Property

SHITET TOKE NE BALDUSHK!

Tirana › Tirana › Baldushk
For sale: 210000 € Area 7000 m²

Toka ndodhet ne Baldushk dhe ka nje siperfaqe rreth 7.000 m2. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, duke qene se zona ka dhe biznese te tjera.Per me shume informacion kontaktoni ne nr.ce...
Ref. PREMIUM 755
47 Views
Agent
Gozjana Ahmetaj
CENTURY 21 Premium
,+355684657127
Property

Shitet toke are ne Liqenin e Farkes !...

Tirana › Tirana › Farke
For sale: Area 3000 m²

Shitet toke ne Liqenin e Farkes ! Zona ne te cilen ndodhet toka karakterizohet nga qetesia dhe ajri i paster. Pozicioni shume i favorshem per investim. Prona ka dokumentacion te rregullt. Per nje viz...
Ref. INFO 1487
12 Views
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Shitet toke are ne Autostraden Tirane-...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
For sale: Area 16000 m²

Shitet toke are ne Autostraden Tirane-Durres ! Me siperfaqe 16000 m2 , toka ka dokumentacion te rregullt ! Zona ne te cilen ndodhet toka e ben kete prone nje mundesi te mire per investim. Per nje vizi...
Ref. INFO 1486
5 Views
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

SHTET TOKE 6000 M2 NE FLLAKE!

Durrës › Durrës › Fllake
For sale: 120000 € Area 5950 m²

Toka ndodhet saktesisht ne Vrrine me siperfaqe rreth 6000m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekorr dhe eshte e rivleresuar. Pozicioni shume i favorshem per ngritjen e nje biznesi industrial dhe ofro...
Ref. Eon 454
16 Views
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET TOKE ARE NE SPITALLE DURRES!

Durrës › Durrës › Spitalle
For sale: 100100 € Area 2860 m²

Toka ndodhet afer rruges kryesore, dhe ka nje siperfaqe prej 2860 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne: +355692848061...
Ref. Eon 452
19 Views
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

Truall per shitje.

Tirana › Tirana › Yzberisht
For sale: 300000 € Area 0 m²

Shitet truall me nje siperfaqe prej 6100 Mezez jo shum larg nga Top Chanel. Prona eshte e pershtatme per Agroturizem, bujqesi, kapanone etj. Per nje vizit ne prone ose me teper informacion na kontakt...
Ref. gold 217
66 Views
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shiten 3 parcela Toke ne Petrele!

Tirana › Tirana
For sale: 96100 € Area 0 m²

Parcela 1-1266.8 m2 Parcela 2-1080.5 m2 Parcela 3- 858.4 m2 Tokat ndodhen ne Petrele buze rruges kryesore larg zhurmes dhe smogut te kryqyetit, ne mes te nje oazi te gjelber me ajer te paster dhe...
Ref. ADORE 175
83 Views
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

SHITET TOKE TRRUAL PER NDERTIM NE PLAZ...

Durrës › Durrës
For sale: 550 € Area 0 m²

Toka ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara edhe me atraksionin turistik me te madh te plazhit, ne Iliria. Toka ka nje siperfaqe totale prej 1300 m2 edhe ka mundesi zgjerimi per 1700 m2 te tjera. ...
Ref. Eon 438
42 Views
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

Shitet toke ne Sauk (Mjull-Bathore)....

Tirana › Tirana › Sauk
For sale: 66500 € Area 700 m²

Shitet toke ne Sauk, Mjull-Bathore. Siperfaqja 700m2, toka ka dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion, kontaktoni Silvi Merdani me nr kontakti 069 80 80 190....
Ref. INFO 1476
116 Views
Agent
Silvana Merdani
CENTURY 21 Info Prona
+355698080190
Property

Shitet 500m2 arë me çertifikatë pronës...

Tirana › Tirana › Kamez
For sale: 50000 € Area 500 m²

Shitet 500m2 arë në Laknas pranë Coca Cola. Disponon dokumentacion të rregullt pronësie. Për informacion të mëtejshëm kontaktoni Lindita Beqiri në nr. tel +355682024400....
Ref. royal 496
93 Views
Agent
Lindita Daçi
CENTURY 21 Royal
+355 68 20 24 400
Property

SHITET TOKE NE FIER

Fier › Fier
For sale: 68000 € Area 0 m²

Shitet toke ne Fier, ne rrugen lidhese te fshatit Hamil.Toka eshte ngjitur me Bypass-i i Fierit!...
Ref. smart 303
20 Views
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET TOKE NE MBROSTAR , FIER!

Fier › Fier
For sale: 220000 € Area 0 m²

Shitet 2200 metra toke ne Mbrostar, Fier. Toka eshte pajisur me leje per shesh ndertimi. Ndodhet ne nje zone shume te pershtashme per zhvillimin e bizneseve, fabrika, hotele, restorante, magazina te ...
Ref. smart 302
21 Views
Agent
Mirela Osmani
CENTURY 21 CPM Smart
0672021560
Property

SHITET TOKE ME PAMJE NGA LIQENI!

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
: Area 1500 m²

Century 21 Royal sjell për ju shitjen e 1500m2 tokë tek Ullishtet në rrugën Xhebrahimi. Pamje fantastike e liqenit dhe qytetit. Akses në rrugën rrugën kryesore. Mundësi ndërtimi. Për një vizitë në p...
Ref. royal 494
17 Views
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET TOKE NE KASHAR

Tirana › Tirana › Kashar
For sale: 141600 € Area 1770 m²

Shitet Toke ne Kashar me siperfaqe 1770 m2. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme per faktin qe ne kete zone ndodhen shume biznese te njohura qe kane veprimtarine e tyre si dhe per nderti...
Ref. smart 301
14 Views
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

SHITET TOKE ARE+TRUALL NE QERRET!

Durrës › Durrës
For sale: Area 1670 m²

Toka ndodhet buze rruges kryesore qe te dergon ne bregdet dhe eshte e pershtatshme si per ndertim ashtu edhe per aktivitet bujqesor. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne...
Ref. Eon 417
34 Views
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET TOKE NE SPILLE!

Kavajë › Kavajë
For sale: 68000 € Area 968 m²

Toka ka nje siperfaqe totale prej 968 m2. Ndodhet ne Spille , 50 m larg nga deti dhe ofron mundesi te shumta shfrytezimi per qellime turistike. Toka eshte e pajisur me dokument te rregullt hipotekor....
Ref. gate 474
61 Views
Agent
Said Sagajeva
CENTURY 21 Gate


Property

TOKE PER SHITJE NE TUFINE

Tirana › Tirana › Tufine
For sale: 198000 € Area 1800 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 1800m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore. Mund te perdoret per biznese te ndryshme. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0699969999...
Ref. bond 160
60 Views
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

Shitet 1050 m2 toke ne Sauk.

Tirana › Tirana › Sauk
For sale: 126000 € Area 0 m²

Shitet toke ne Sauk. Siperfaqja prej 1050 m2 ju jep mundesine te mire investimi pasi ofron qetesi, larg zhurmave dhe smogut te qytetit. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, Per me sh...
Ref. ADORE 170
104 Views
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

SHITET TOKE NE FARKE

Tirana › Tirana › Farke
For sale: 135000 € Area 3000 m²

Shitet toke ne Farke me pamje nga liqeni prane pedonales se re ne ndertim. Siperfaqja prej 3000 m2 ju jep mundesine te mire investimi pasi ofron qetesi, larg zhurmave dhe smogut te qytetit. Per me sh...
Ref. bond 157
121 Views
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278