Apartament 2+1 per shitje rr. Mine Peza

Dërgo email

Marrësi*
Subjekti*
Mesazhi*

Agjent

Nejada Karriqi
Celular: +355674052734
Telefon: +35542403900
Vlerësime:Certifikatat:Zyra

CENTURY21 Mei Properties

Rruga Don Bosko 4
1001 Tirana
Shqipëri

Celular: +355672049700
Telefon: +35542403900
Fax: +35542403900

Vlerësime:
Kërko sipas objekteve të interesit

* Subjekti
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Data e shikimit
Përshkrimi

Pyetje për këtë pronë

* Subjekti
* Pyetje
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi

Llogaritja e kredisë

* Subjekti
* Burime Vetiake


* Paradhëniet


* Të ardhurat mujore familjare


* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi


Vendodhja

Tirana, Mine Peza
Tirana
Tirana

Cmimi

85.000,00 EUR
Sipas pronës

ID e Pronës

1577

Statusi i Pronës

Aktive

Emri

Apartament 2+1 per shitje rr. Mine Peza

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire ne nje pallat ekzistues. Ka dy dhoma gjumi, dhome gatimi me vete. Orientimi eshte jug-lindje. Per me shume informacion na kontaktoni.

Specifikimet e Pronës

Siperfaqja totale e kateve 
 117
Kushtet e prones 
 Shume e mire
Tipi i apartamentit 
 Apartament per banim
Apartamenti (siperfaqja) 
 2+k
Numri i kateve ne ndertese 
 6
Numri total i kateve mbi toke 
 6
Tipi i prones 
 Tulle
Zone e shfrytezueshme 
 117
Apartament per persona me aftesi te kufizuar 
 Jo
Papafingo / Mbi ndertese 
 Jo
E mobiluar 
 Jo
Pronesia 
 Personale
Monedha 
 EUR

Vendodhja e Pronës

Prona të ngjashme në këtë zonë:
500 m, 1 km, 3 km, 5 km