Apartament 1+1 per shitje ne rr. Mine Peza

Dërgo email

Marrësi*
Subjekti*
Mesazhi*

Agjent

Enkela Guzi
Celular: +355672049700
Telefon: +35542403900
Vlerësime:Certifikatat:
Certifikatë CREATE 21, Numër 


Zyra

CENTURY21 Mei Properties

Rruga Don Bosko 4
1001 Tirana
Shqipëri

Celular: +355672049700
Telefon: +35542403900
Fax: +35542403900

Vlerësime:
Kërko sipas objekteve të interesit

* Subjekti
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Data e shikimit
Përshkrimi

Pyetje për këtë pronë

* Subjekti
* Pyetje
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi

Llogaritja e kredisë

* Subjekti
* Burime Vetiake


* Paradhëniet


* Të ardhurat mujore familjare


* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi


Vendodhja

Tirana, Mine Peza
Tirana
Tirana

Cmimi

59.000,00 EUR
Sipas pronës

ID e Pronës

2057

Statusi i Pronës

Aktive

Emri

Apartament 1+1 per shitje ne rr. Mine Peza

Përshkrimi

Apartament 1+1 per shitje. Ai ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati egzistues. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2. Ai eshte totalisht i rikonstruktuar. Apartamenit ka orientim Lindje-Perendim dhe disponon dokumentacion te rregullt. Cmimi i negociueshem.

Specifikimet e Pronës

Siperfaqja totale e kateve 
 60
Kushtet e prones 
 Shume e mire
Tipi i apartamentit 
 Apartament per banim
Apartamenti (siperfaqja) 
 1+1
Numri i kateve ne ndertese 
 5
Numri total i kateve mbi toke 
 5
Pronesia 
 Personale
Tipi i prones 
 Tulle
Zone e shfrytezueshme 
 60
Apartament per persona me aftesi te kufizuar 
 Jo
Papafingo / Mbi ndertese 
 Jo
Lehtesira 
 Parkim
Vendndodhja e objektit 
 Qender komunitare
E mobiluar 
 Jo
Telekomunikacioni 
 Telefon
Transporti 
 Rruge
Transporti 
 Transporti
Transporti 
 Autobus
Uji 
 Uje - i shfrytezueshem ne objekt
Uji 
 Uje - kontrollimi i furnizimit me uje
Uji 
 Uje - i ngrohte dhe i ftohte
Objekte civile 
 Shkolle
Objekte civile 
 Kopsht femijesh
Objekte civile 
 Sherbime shendetesore
Objekte civile 
 Zyre postare
Objekte civile 
 Supermarket
Objekte civile 
 Rrjet dyqanesh dhe sherbimesh

Vendodhja e Pronës

Prona të ngjashme në këtë zonë:
500 m, 1 km, 3 km, 5 km