Apartament per Shitje 3+1

Dërgo email

Marrësi*
Subjekti*
Mesazhi*

Agjent

Blerina BULKU
Celular: +355686045148
Telefon: +35542400371
Vlerësime:
Agjenti i Muajit Maj 2013 


Certifikatat:
Certifikatë CREATE 21, Numër 


Zyra

CENTURY 21 Prestige

Rr.Ismail Qemali,Zyra Nr.3 0
1001 Tirana (prane Liceut Artistik)
Shqipëri

Celular: +355684000068
Telefon: +35542400371
Fax: +35542400371

Vlerësime:
Zyra e Muajit Tetor 2013 Zyra e Muajit Janar 2014 Zyra e Muajit Shkurt 2014 Kërko sipas objekteve të interesit

* Subjekti
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Data e shikimit
Përshkrimi

Pyetje për këtë pronë

* Subjekti
* Pyetje
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi

Llogaritja e kredisë

* Subjekti
* Burime Vetiake


* Paradhëniet


* Të ardhurat mujore familjare


* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi


Vendodhja

Tirana, Rruga Mustafa Lleshi
Tirana
Tirana

Cmimi

90.000,00 EUR
Sipas pronës

ID e Pronës

2201

Statusi i Pronës

Aktive

Emri

Apartament per Shitje 3+1

Përshkrimi

Apartament per shitje ne nje pallat ekzistues, kati perdhe, i parestauruar dhe planimetri te organizuar ne nje dhome ndenjeje-kuzhine, 3 dhoma gjumi nje tualet dhe nje korridor. Apartamenti ndodhet vetem 5 min larg rruges se Elbasanit apo Shkolles se Baletit dhe orientimi i tij eshste L-JP. Per me shume informacion apo vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Specifikimet e Pronës

Siperfaqja totale e kateve 
 79
Kushtet e prones 
 I varfer
Tipi i apartamentit 
 Apartament per banim
Apartamenti (siperfaqja) 
 3+1
Numri i kateve ne ndertese 
 5
Numri total i kateve mbi toke 
 5
Pronesia 
 Bashkepronesi
Monedha 
 EUR
Tipi i prones 
 Tulle
Zone e shfrytezueshme 
 79
Apartament per persona me aftesi te kufizuar 
 Jo
Papafingo / Mbi ndertese 
 Jo
Lehtesira 
 Elevator
E mobiluar 
 Jo

Vendodhja e Pronës

Prona të ngjashme në këtë zonë:
500 m, 1 km, 3 km, 5 km