Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza

Dërgo email

Marrësi*
Subjekti*
Mesazhi*

Agjent

Kristi Taci
Celular: +355672049900
Telefon: +35542403900
Vlerësime:Certifikatat:Zyra

CENTURY21 Mei Properties

Rruga Don Bosko 4
1001 Tirana
Shqipëri

Celular: +355672049700
Telefon: +35542403900
Fax: +35542403900

Vlerësime:
Kërko sipas objekteve të interesit

* Subjekti
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Data e shikimit
Përshkrimi

Pyetje për këtë pronë

* Subjekti
* Pyetje
* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi

Llogaritja e kredisë

* Subjekti
* Burime Vetiake


* Paradhëniet


* Të ardhurat mujore familjare


* Emri dhe mbiemri
* Telefon
* E-mail
Përshkrimi


Vendodhja

Tirana, Mine Peza
Tirana
Tirana

Cmimi

94.000,00 EUR
Sipas pronës

ID e Pronës

2522

Statusi i Pronës

Aktive

Emri

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza

Përshkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri. Dy dhoma gjumi, sallon te madhe, ballkon, korridor, nje tualet me dritare. Punime cilesore te kryera ekstra nga pronari. Na kontaktoni per me teper informacion.

Specifikimet e Pronës

Siperfaqja totale e kateve 
 101
Kushtet e prones 
 Shume e mire
Tipi i apartamentit 
 Apartament per banim
Apartamenti (siperfaqja) 
 2+1
Numri i kateve ne ndertese 
 8
Numri total i kateve mbi toke 
 7
Pronesia 
 Personale
Tipi i prones 
 Tulle
Zone e shfrytezueshme 
 100
Apartament per persona me aftesi te kufizuar 
 Jo
Papafingo / Mbi ndertese 
 Jo
Lehtesira 
 Elevator
Lehtesira 
 Parkim
Vendndodhja e objektit 
 Qender komunitare
E mobiluar 
 Jo
Rjetet te tjera 
 Instalime
Transporti 
 Rruge
Transporti 
 Transporti
Transporti 
 Autobus
Objekte civile 
 Shkolle
Objekte civile 
 Kopsht femijesh
Objekte civile 
 Sherbime shendetesore
Objekte civile 
 Zyre postare
Objekte civile 
 Supermarket
Objekte civile 
 Rrjet dyqanesh dhe sherbimesh

Vendodhja e Pronës

Prona të ngjashme në këtë zonë:
500 m, 1 km, 3 km, 5 km