Përshkrim

Shitet Vilë Përballë TEG. Super mundesi investimi. Vila është e sapo ndërtuar në një truall prej 568 m2 me stil dhe projektim bashkëkohor. Punimet e fasadës janë me termoizolim.Organizohet në katër dhoma gjumi,një holl të madh ndenje e ngrënie dhe tre tualete. Ndërtesa është tre kate dhe shumë mirë e organizuar, gjithashtu taraca është e shfrytëzueshme. Vila të jep mundësine të jetoni në privatësi, mes ajrit të paster. Disponon certifikatë pronësie.Për më tepër informacion ju ftojmë për një vizitë në pronë 0694050031!


Informacion
Sipërfaqja:

300 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Lloji:

Villa Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

46 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mjull-Bathore

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019