Përshkrim

Apartament per Shitje te Komuna e Parisit. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, dy ballkone dhe 1 banjo. Apartamenti ndodhet ne hyrje te Komunes ne nje nga zonat me me shume facilitete te Tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

30 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr. Tish Daia

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019