Përshkrim

Apartament 2+1 per Shitje te Komuna e Parisit, prane shkolles "New York". Organizohet ne sallon ndenjeje, kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.Orientohet Lindje-Jug-Perendim qe mundeson ndricimin natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte shume i investuar, me rifinitura cilesore, parket druri, hidrosanitare inkaso te markave me cilesore durale plastike, instalime elektrike dhe hidraulike te reja etj. Shitet i pamobiluar dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

124 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

6 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

68 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr. Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019