Përshkrim

Jepet Ambient Komercial per Qera. Ambienti ka nje siperfaqe 100 m2 me fasade xhami dhe eshte i mireinvestuar. Lokacioni i ambientit dhe hyrja e dedikuar e ben te pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

100 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Kati:

2 Kati

Lloji:

Multipurpose space Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

13 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr. Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019