Përshkrim

Apartamenti ndodhet i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Pista Iliria vetem 30 m larg detit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 salle ndenie+kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, izolim sistem kapot, parket etj. Per me shume informacion ose vizite ne apartament na kontaktoni : +355698617408


Informacion
Sipërfaqja:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

87 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019