Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet e viteve te fundit ne zonen e Liqenit te Thate.Organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te perbashket,nje dhome gjumi dhe nje tualet me ndricim natyral.Te gjitha punimet e rifiniturave te brendshme te apartamentit jane kryer ne menyre private nga pronari si;dyert,dritaret,parketi instalimet elektrike etj. Apartamenti orientohet nga jug-perendimi.Prona eshte ne proces hipotekimi.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

107 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr.Hamdi Sina

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019