Përshkrim

Ambient Komercial per Qera te Shkolla "Edith Durham". Ambienti ka nje siperfaqe prej 318 m eshte i organizuar ne openspace si dhe ka hyrje te dedikuar. Lokacioni dhe siperfaqja e konsiderueshme e bejne shume te pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per me shume info. na kontaktoni


Informacion
Sipërfaqja:

318 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Kati:

2 Kati

Lloji:

Multipurpose space Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

11 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Shkolla Edith Durham

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019