Përshkrim

Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te sapoperfunduar . Eshte i organizuar ne nje ambient te vetem dhe nje tualet . Ka siperfaqe te brendshme 50 m2 , ndodhet me orientim jugor . Dyqani eshte ne vijen e 2-te i pozicionuar pas bulevardit kryesor . Hapesira dhe vendndodhja e bejne te pershtatshem per krijimin dhe zhvillimin e bizneseve . Zona eshte shume e populluar dhe ka levizshmeri te larte kembesoresh dhe makina . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni ne : +355 69 63 528 02.


Informacion
Sipërfaqja:

50 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Lloji:

Shop Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

60 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Lagjia Pavaresia

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019