Përshkrim

Ne nje nga komplekset me te mira te Orikumit shitet Apartament 1+1, 67m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka punime shume cilesore elektrike dhe hidraulike dhe ka orientim fantastik jug-perendim 'PARKIM I GARANTUAR" .Per nje shoqerim nr kontakti 0697940910


Informacion
Sipërfaqja:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

84 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019