Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 ne nje nga pallatet me te mira ne zonen e lungomares . Apartamenti eshte i mire ndricuar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, i dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 tualet. Apartamenti ofron facilitete te ndryshme. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne TEL 0697940910


Informacion
Sipërfaqja:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

278 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019