Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8 katesh . Ndodhet shume prane Plazhit dhe ofron te gjitha facilitet e nevojshme si: supermarkete,farmaci, lolake etj . Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen , 1 tualete dhe 1 ballkon . Ky apartament ne muajin gushte jepet ne vleren 35 euro dita.Per rezervime ju ftoj te me kontaktoni ne nurmin e telefonit:0696827738


Informacion
Sipërfaqja:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

6 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

119 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019