Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri tek gjyqi i Vjeter shume prane qendres se qytetit. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndjenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. tel. 069 9624752


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

201 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Gjyqi i vjeter

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019