Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues i rikonstruktuar,me rIfinitura shume cilesore. Organizohet nga nje dhome ngrenjeje dhe ndenjeje te perbashket, nje ambient gatimi nje dhome gjumi, nje tualet me ndricim natyral dhe dy ballkone ku njeri prej te cileve eshte ne funksion si lavanteri dhe tharje e e hekurosje. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me kondicioner. Dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket. Ka 24 ore uje dhe drita. Vendodhja e tij ofron mundesine e perdorimit te transportit urban, si dhe te gjitha sherbimet e e nevojshme per nje jetese komode.Per nje vizite mos hezitoni te kontaktoni me ne.


Informacion
Sipërfaqja:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019