Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qira ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet perballe "Vizion Plus" shume prane rruges kryesore ne nje godine te re tete kateshe ne katin e trete. Perbehet nga dhoma e ndenjes , gatimi , nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet me qira i mobiluar. Per info te metejshme apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni .


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019