Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati prej 8-kate , i pozicionuar ne krahun lindor te baneses . Ne pallat nuk eshte vendosur ashensori dhe apartamenti ka nevoje per rregullime . Eshte i pershtatshem per investim . Per informacion me te detajuar ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni ne : +355 69 63 528 02 .


Informacion
Sipërfaqja:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

8 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

237 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin

Copyright © 2019