Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon . Ndodhet ne katin e 2-te nga toka te ish-Parku i Tregtise , ne nje nga ndertimet me te reja ne zone . Largesia nga deti eshte 700 m ne kembe dhe 1 km nga Lungomarja . Eshte i pershtatshem si per banim dhe per zyra . Zona eshte e populluar dhe e preferuar per te jetuar gjate gjithe vitit . Apartamenti ka punime ekstra dhe ka certifikate pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni ne : +355 69 63 528 02 .


Informacion
Sipërfaqja:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

253 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019