Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin 10 te nje pallati te ri ne bulevardin Vlore-Skele. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. tel. 069 96 24 752


Informacion
Sipërfaqja:

102 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Vlore-Skele

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019