Ju jeni vizitori 4157259

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan buze rruge me Qera ne Don Bosko
 • hyrja
  Full Screen
  • hyrja%1/2
  • banjo%2/2
  1/2
  hyrja
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 9
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • Per qira  1 350 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan me qera ne rruge kryesore ne Don Bosko. Dyqani perballe me kishen Don Bosko. Fasada e dyqanit eshte me xham dhe eshte i shtruar me pllaka shume cilesore. Lartesia me mbi 4 metra lejon mundesine e krijimit edhe te nje mdarje te mbrendshme. Ju ftojme te na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta