Ju jeni vizitori 4577030

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament, Luksoz 2+1, në plazhin e Qerretit, Kavajë
 • 11280533_10204078386585887_1415237619_n
  Full Screen
  • 11280533_10204078386585887_1415237619_n%1/10
  • 11292812_10204078387745916_1667297616_n%2/10
  • 11297742_10204078387545911_1244630575_n%3/10
  • 11271126_10204078387385907_1777586592_n%4/10
  • 11245398_10204078386745891_113105660_n%5/10
  • 11271993_10204078387905920_1795532459_n%6/10
  • 11264410_10204078387865919_1877571857_n%7/10
  • 11289525_10204078387945921_19990024_n%8/10
  • 11275923_10204078387825918_1237708312_n%9/10
  • 11225571_10204078386465884_798593603_n%10/10
  1/10
  11280533_10204078386585887_1415237619_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 3
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Kavajë
  • Qytet: Kavajë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
  • Condo cmim: 62 000 €
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 në plazhin e Qerretit, Kavajë. Apartamet shumë luksoz me 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. Arredimi modern dhe bashkohorë. Apartamenti ndodhet, pranë Lagunës Blu, që ofron një pamje fantastike. Ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %