Ju jeni vizitori 4681076

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 te Kupola ne Laprake
 • 12063991_521803344637229_1106252645_n
  Full Screen
  • 12063991_521803344637229_1106252645_n%1/11
  • 12041774_521803374637226_1783742337_n%2/11
  • 12041870_521803387970558_159723228_n%3/11
  • 12042068_521803321303898_247140927_n%4/11
  • 12064165_521803384637225_1471771010_n%5/11
  • 12071427_521803324637231_1048921516_n%6/11
  • 12071558_521803304637233_1641128861_n%7/11
  • 12071881_521803361303894_1290186960_n%8/11
  • 12076965_521803364637227_437451081_n%9/11
  • 12080706_521803247970572_1840849963_n%10/11
  • 12086735_521803367970560_879894143_n%11/11
  1/11
  12063991_521803344637229_1106252645_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 16
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 36 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i organizur ne nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenjeje me siperfaqe goxha te bollshme. Jepet i mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues. Per nje vizite na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %