Ju jeni vizitori 4662462

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 te kupola Laprake.
 • 12041945_521803277970569_1243846499_n
  Full Screen
  • 12041945_521803277970569_1243846499_n%1/9
  • 12042073_521803671303863_719686803_n%2/9
  • 12048614_521803634637200_2035131807_n%3/9
  • 12064439_521803547970542_99901565_n%4/9
  • 12067362_521803577970539_1569751508_n%5/9
  • 12076987_521803551303875_1498847594_n%6/9
  • 12077359_521803687970528_591646677_n%7/9
  • 12080789_521803587970538_813233024_n%8/9
  • 12083670_521803677970529_626966605_n%9/9
  1/9
  12041945_521803277970569_1243846499_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 17
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 87 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje me siperfaqe goxha te bollshme. Jepet i mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues. Per nje vizite na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %