Ju jeni vizitori 4659734

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Bar me qera ngjitur me Liceun
 • 85e2cc8973a8af2081dd1ae5a78a1de5bbb4
  Full Screen
  • 85e2cc8973a8af2081dd1ae5a78a1de5bbb4%1/4
  • 9ef386c705c96349974bf98a9ef4246328ec%2/4
  • 85e2cc8973a8af2081dd1ae5a78a1de559fe%3/4
  • c86e3037129f86c3771478da85b0fa064aea%4/4
  1/4
  85e2cc8973a8af2081dd1ae5a78a1de5bbb4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 20
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • Per qira  1 490 €
 • Detajet e prones

  Jepet Bar me qera ngjitur me liceun. Lokali eshte ne gjendje pune dhe ka klientele te rregullt. Mundesi shume e mire per te filluar nje biznes me nje investim minimal.
  Gjithashtu lokali ndodhet ngjitur me liceun ne nje zone afer me shume zyra dhe institucione. Ju ftojme te na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta