Ju jeni vizitori 4578370

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambienti
 • 738f97fbce4e062108fe3e5a229756b37d32
  Full Screen
  • 738f97fbce4e062108fe3e5a229756b37d32%1/5
  • a42c185dbe4694be634b42c25ad1e5de121a%2/5
  • 4d534e66bf0f369fc2c53f68733ffd333b0f%3/5
  • dfc01a76551c641dede3add679baa282ed22%4/5
  • eb518049ea4fc9dee738fd40d342794df09d%5/5
  1/5
  738f97fbce4e062108fe3e5a229756b37d32
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 5
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Rruga Skenderbeg
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambjenti me qira me siperfaqe 75 m2. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte nje pjese qendre biznesi me pamje nga rruga . Ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Librari
  • Perreth
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
  • sherbimet
   • Ndricim publik
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta